Kubbeli Çadır Gazebo - İmparator Branda

Adres

Büyükdere Caddesi eski Osmanlı Sokak Meriç Çarşısı 27/33 Şişli ISTANBUL / MECİDİYEKÖY

İletişim

Tel: 0530 993 54 44
Tel2: 0544 920 23 44
Tel3: 0530 993 03 44

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Kubbeli Çadır Gazebo

Tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Her nerede olursanız olun bizimle iletişime geçerek istediğiniz çadır türünü yaptırabilirsiniz.

Gazebo Kubbeli Çadır Fiyatları 2018

Gazebo kubbeli çadır çeşidi bünyemizde bulunan bir çadır türüdür. Yapacağımız tüm çalışmalar garantili iş teslimatı adı altına yapılmaktadır. En uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz.

Ödemelerinizi önceden veya kurulum ve montaj yapıldıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz. Ücret tarifemiz hakkında daha genişbir bilgi almak için hemen bizlerle irtibata geçin ve tüm isteklerinizi yerine getirelim.

Kubbe yapılar hem sağladıkları avantajlardan hem de görsellik açısından çağlar boyunca mimaride kullanılmıştır. Kubbe formunun en önemli avantajı yüzey alanı küçük olmasıyla az yer kaplaması ancak formu nedeniyle de en büyük hacmi sağlamasıdır. Mimaride kullanılan kubbe formlu yapılar zamanla ağırlığının giderilmesi için daha hafif malzemelere yerini bırakmış ve pek çok alanda kubbeli çadır yapılar kullanılmaya başlanmıştır. Bu sayede hem kubbe formunun estetik ve geniş hacim sağlama özelliğinden yararlanılmış hem de hantal yapılar yerini daha hafif ve fonksiyonel branda ile üretilen kubbeli çadır ürünlere bırakmıştır.

Kubbeli Çadır Yapıların Kullanım Alanları

Branda malzemesinden dış çevre koşullarının etkilerine karşı korunaklı şekilde üretilen kubbeli çadır ürünleri aklınıza gelebilecek her alanda kullanılmakla birlikte bazı kullanım alanları daha çok ön plana çıkmıştır. En çok kubbeli çadır kullanan sektör turizm sektörüdür. Tatil yerlerinde, otellerde, restoranlarda hem güneş hem de yağmur gibi yıpratıcı hava koşullarından korunaklı alanlar bu ürünlerle yaratılmaktadır. Kubbeli çadır yapılar organizasyonlar ve özel bazı etkinlikler için de sıklıkla tercih edilmektedir. Kermesler, müzik festivalleri, resim sergileri, ramazan etkinlikleri, okul şenlikleri, belediye etkinlikleri sadece ilk akla gelenlerdir. İmparator Branda her türlü ihtiyaca çözüm ortaklığı yapmakta, her daim siz değerli müşterilerine en iyisini sunmaya gayret etmektedir.

Ürün Çeşitliliği ve Sima Branda Hizmetleri

Sima Branda çadır grubunda genellikle dayanıklı branda malzemeden üretilen kubbeli gazebo çadır, normal kubbeli çadır ve gazeno kubbeli çadırlar üretmekte ve kurulumunu gerçekleştirmektedir. Üretilen çadır yapılar çevre koşullarına dayanıklı olmasının yanında sağlam çelik konstrüksiyonla etkinlik alanlarına kurulduklarından uzun süreler yıkılmadan, yıpranmadan kalabilmektedir. Çadır için firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren teknik ekibimiz projelendirmeyi yapmakta, kısa sürede üretim aşamasını bitirip kurulumu gerçekleştirmektedir. Dayanıklılık ve kalite yanında Sima Branda estetik, tasarım ve renk anlamında da pek çok farklı seçeneği siz değerli müşterilerine uygun fiyatlara sunmaktadır.

imparator-branda

Bir cevap yazın